در نارنجی همیشه درباره بازی ها و کنسول های بازی صحبت می کنیم. اما کمتر پیش می آید که به لوازم جانبی جذاب ویژه گیم بپردازیم. Razer یکی از شرکت های تولید کننده اختصاصی ابزارهای ویژه بازی است. این شرکت به تازگی موس بازی Ouroboros را رونمایی کرده است. این موس ویژه بازی که به طور کامل قابل شخصی سازی است، با قیمت ۱۴۹.۹۹ دلار وارد بازار خواهد شد.

در نارنجی  همیشه درباره بازی ها و کنسول های بازی صحبت می کنیم. اما کمتر پیش می آید که به لوازم جانبی جذاب ویژه گیم بپردازیم. Razer یکی از شرکت های تولید کننده اختصاصی ابزارهای ویژه بازی است. این شرکت به تازگی موس بازی Ouroboros را رونمایی کرده است. این موس ویژه بازی که به طور کامل قابل شخصی سازی است، با قیمت ۱۴۹.۹۹ دلار وارد بازار خواهد شد.

این محصول ریزر در حقیقت یک موس ویژه بازی قابل برنامه ریزی دو دستی است که به کاربر اجازه می دهد حتی شکل ظاهری موس را هم برای کاربرد بهتر و جایگیری مناسب تر در دست تغییر دهد. 

بخشی از موس که کف دست قرار می گیرد، قابل تنظیم است و می توان آن را در هر زاویه ای قرار داد. پنل پشتی آن هم تاشو و جمع شدنی است و لذا می تواند در سه موقعیت مختلف قرار گیرد. علاوه بر این، قطعات ب��لی موس هم قابل تغییر هستند. و مهمترین نکته اینکه شما ۱۱ دکمه در اختیار دارید که می توانید آنها را برای انجام کارهای مختلف درون بازی، پیکربندی نمایید.

سنسور حرکتی این موس یک لیزر 4G با دقت ۸۲۰۰ نقطه در اینچ است که می تواند خودش را بر روی هر سطحی کالیبره کند. این موس همچنین به دو صورت بیسیم و سیم دار قابل استفاده است. در حالت بیسیم تحت فرکانس ۱۰۰۰ هرتز عمل می کند که تاخیر را به حداقل رسانده و اطمینان کافی از ترجمه آنی حرکات دست را به شما می دهد.

نکته جالب این است که در حالت بیسیم، این موس تنها با یک باتری AA تا ۱۲ ساعت بازی بی وقفه شما را همراهی می کند. لذا هزینه و وزن چندانی را به شما تحمیل نمی کند.

ابعاد:
طول: ۱۲۲ میلیمتر در کوتاه ترین حالت و ۱۳۴ میلیمتر در بلندترین حالت
عرض: ۶۵ میلیمتر
ارتفاع: ۳۹ میلیمتر
وزن: ۱۳۵ گرم (با باتری)

کلمات کلیدی :
نظرات بییندگان :

بهترین مشاغل و خدمات شهر خود را ، در سایت نشونه پیدا کنید.

مشاهده سایت نشونه