فناوری اطلاعات > سخت افزار - کمپانی چینی پاوربانک جادویی به نام Mesuit خلق کرده که گوشی آیفون شمارا به گوشی اندرویدی تبدیل می‌کند.

یک ابداع جالب: قاب جادویی که آیفون شما را تبدیل به گوشی اندرویدی می‌کند / عکس - تصویر 1

یک ابداع جالب: قاب جادویی که آیفون شما را تبدیل به گوشی اندرویدی می‌کند / عکس

فناوری اطلاعات > سخت افزار - کمپانی چینی پاوربانک جادویی به نام Mesuit خلق کرده که گوشی آیفون شمارا به گوشی اندرویدی تبدیل می‌کند.

به گزارش خبرآنلاین، کمپانی جی جیا/Jijia با استفاده از پورت لایتنینگ و اپلیکیشن مخصوص آیفون 6 و 6 اس را تبدیل به گوشی اندرویدی می‌کند.

اما تریک کار این است که از طریق پورت لایتنینگ گوشی آیفون به اسکرین دوم برای پاوربانک تبدیل می‌شود و از انجایی که این پاروبانک، خو��ش به‌تنهایی یک موبایل است و سیم‌کارت 4G هم می‌خورد، شما شاهد حضور سیستم‌عامل اندروید روی پاروبانک جادویی خواهید بود.

جالب‌تر داشتن حافظه 16 گیگی روی پاوربانک است که می‌توان به‌عنوان حافظه جانبی حتی برای آیفون استفاده کرد (تحت اپ مخصوص و تعریف‌شده)

مدل معمولی پاروبانک 1700 میلی‌آمپر و مدل پلاس آن 2500 میلی‌آمپر قدرت دارد.

مدل معمولی در ابعاد 160.5 در 70 در 5.5 میلی‌متر تعریف‌شده و 150 دلار و مدل پلاس آن در ابعاد 1800.5 در 80.5 در 5.55 میلی‌متر تعریف‌شده و 165 دلار قیمت دارد.

کمپانی جی جیا قول داده است سال آینده قاب جادویی برای گوشی‌های اندرویدی عرضه خواهد کرد که بتوان روی آنها آی او اس اپل را داشت!

یک ابداع جالب: قاب جادویی که آیفون شما را تبدیل به گوشی اندرویدی می‌کند / عکس - تصویر 2یک ابداع جالب: قاب جادویی که آیفون شما را تبدیل به گوشی اندرویدی می‌کند / عکس - تصویر 3

یک ابداع جالب: قاب جادویی که آیفون شما را تبدیل به گوشی اندرویدی می‌کند / عکس - تصویر 4

 

5656

کلمات کلیدی :
نظرات بییندگان :

بهترین مشاغل و خدمات شهر خود را ، در سایت نشونه پیدا کنید.

مشاهده سایت نشونه