گوشی جدید HTC توسط کمپانی حامل Verizon عرضه خواهد شد(HTC Desire 4G LTE )

گوشی جدید HTC توسط کمپانی حامل Verizon عرضه خواهد شد.

به گزارش پایگاه خبری فن آوری اطلاعات ایران از Engadget، به نظر می رسد کمپانی حامل وریزون یکی دیگر از گوشی های کمپانی HTC را به لیست فروش خود اضافه کرده است.

 

 گوشی,گوشی اچ تی سی,گوشی htc

 

با استناد به تصویری که اخیرا از بخش مدیریت داخلی این شرکت اپراتور آمریکایی به بیرون درز کرده ظاهرا باید به زودی منتظر عرضه گوشی HTC Desire 4G LTE در فروشگاههای Big Red وریزون در سراسر دنیا باشیم.

هنوز هیچ مشخصات و اطلاعاتی از این گوشی جدید در دست نیست اما بنا به شنیده ها این گوشی به کلی با مدل Droid Incredible 4G LTE متفاوت است و از آنجا که هر دو گوشی پسوند ۴G LTE را یدک می کشند شاید این فرض برای علاقه مندان به وجود بیاید اما ظاهرا باید منتظر یک مدل کاملا متفاوت از HTC باشیم.

البته این سوال نیز مطرح می شود که آیا این همان گوشی Desire X است که با اضافه شدن قابلیت LTE با این نام از سوی وریزون عرضه می شود؟ این امکان به هر صورت وجود دارد اما با توجه به اینکه ما هنوز هیچ اطلاع دقیقی از این موضوع نداریم نمی توانیم اظهار نظر قطعی کنیم.

ما به دنبال اطلاعات جدید و دقیقی در این مورد هستیم و شما گوش به زنگ باشید تا ما به شما برگردیم البته این بار با خبرهای جدید و به روز از محصول مشترک دو کمپانی بزرگ HTC و Verizon.

منبع:iritn.com

نظرات بییندگان :

بهترین مشاغل و خدمات شهر خود را ، در سایت نشونه پیدا کنید.

مشاهده سایت نشونه