به کزارش دیجی کالا,سامسونگ به شدت مشغول کار برای ارائه بروزرسانی اندروید ۷٫۰ نوقا روی گوشی‌های گلکسی S7 و گلکسی S7 edge، گوشی‌های گلکسی S6 و گلکسی تب S2 است. اما براساس یک گزارش جدید ظاهرا شرکت سامسونگ قصد دارد برای سری گوشی‌های گلکسی A مدل سال ۲۰۱۶ هم اندروید ۷٫۰ نوقا را ارائه کند. البته در حال حاضر هیچ چارچوب زمانی مشخصی برای ارائه این بروزرسانی عنوان نشده اما به هر حال با در نظر گرفتن اینکه چندین مدل با اولویت بالاتر در صف دریافت بروزرسانی قرار دارند احتمالا نباید خیلی زود منتظر ارائه ان ...

گوشی‌های گلکسی A سال ۲۰۱۶ هم اندروید ۷٫۰ دریافت می‌کننداخبار,اخبارتکنولوژی,سامسونگ

به کزارش دیجی کالا,سامسونگ به شدت مشغول کار برای ��رائه بروزرسانی اندروید ۷٫۰ نوقا روی گوشی‌های گلکسی S7 و گلکسی S7 edge، گوشی‌های گلکسی S6 و گلکسی تب S2 است. اما براساس یک گزارش جدید ظاهرا شرکت سامسونگ قصد دارد برای سری گوشی‌های گلکسی A مدل سال ۲۰۱۶ هم اندروید ۷٫۰ نوقا را ارائه کند.

 

البته در حال حاضر هیچ چارچوب زمانی مشخصی برای ارائه این بروزرسانی عنوان نشده اما به هر حال با در نظر گرفتن اینکه چندین مدل با اولویت بالاتر در صف دریافت بروزرسانی قرار دارند احتمالا نباید خیلی زود منتظر ارائه اندروید نوقا برای گلکسی A باشیم.

 

سامسونگ در حال حاضر نسخه بتای اندروید نوقا را برای گوشی‌های گلکسی S7 ارائه کرده و احتمالا نسخه‌ نهایی آن را هم حداکثر تا اوایل سال ۲۰۱۷ عرضه می‌کند. سری گوشی‌های گلکسی A از سال ۲۰۱۴ به بازار عرضه شده و در این مدت به نسبت گوشی‌هایی که پرچم‌دار هم نیستند پشتیبانی بسیار خوبی از طرف شرکت سامسونگ دریافت کرده‌اند. حال اگر شایعات مطرح شده درباره دریافت اندروید ۷٫۰ نوقا درست باشد امسال هم طبق قاعده گذشته سامسونگ پشتیبانی خوبی از سری A به عمل آورده است.

 

کلمات کلیدی :
نظرات بییندگان :

بهترین مشاغل و خدمات شهر خود را ، در سایت نشونه پیدا کنید.

مشاهده سایت نشونه