یکی از شایعاتی که در ماه‌های اخیر درباره گوشی سامسونگ گلکسی S8 پخش شده است احتمال حذف جک هدفون از این مدل است. براساس این شایعات احتمال دارد سامسونگ هم راه شرکت‌های دیگری مثل اپل را برود و طراحی این بخش از گوشی‌هایش را تغییر دهد. حال وبسایت SamMobile هم این خبر را تایید کرده است. براساس آنچه این وبسایت اعلام کرده، شرکت سامسونگ قرار است جک ۳٫۵ میلی‌متری هدفون را از گوشی‌هایش حذف کند و برای شارژ و اتصال هدفون از USB-C بهره ببرد. این اتفاق همان مشکلی را ایجاد می‌کند که باعث ناراحتی بعضی از ط ...

گلکسی S8 هم راه آیفون ۷ را می‌رودیکی از شایعاتی که در ماه‌های اخیر درباره گوشی سامسونگ گلکسی S8 پخش شده است احتمال حذف جک هدفون از این مدل است. براساس این شایعات احتمال دارد سامسونگ هم راه شرکت‌های دیگری مثل اپل را برود و طراحی این بخش از گوشی‌هایش را تغییر دهد.

 حال وبسایت SamMobile هم این خبر را تایید کرده است. براساس آنچه این وبسایت اعلام کرده، شرکت سامسونگ قرار است جک ۳٫۵ میلی‌متری هدفون را از گوشی‌هایش حذف کند و برای شارژ و اتصال هدفون از USB-C بهره ببرد. این اتفاق همان مشکلی را ایجاد می‌کند که باعث ناراحتی بعضی از طرفداران گوشی‌های آیفون شده بود، اینکه هنگام شارژ کردن گوشی دیگر نمی‌توانید از هدفون استفاده کنید.

 اخبار تکنولوژی,خبرهای تکنولوژی ,گلکسی

 

الب��ه با توجه به اینکه سامسونگ وسایل جانبی مربوط به شارژ بی‌سیم را هم عرضه می‌کند، یک راه‌حل می‌تواند استفاده از این مدل شارژرها باشد. یک راه دیگر که می‌توان برای رفع این مشکل از آن بهره برد استفاده از هدست‌های بلوتوث است. با این هدست‌ها می‌توانید گوشی را به شارژ بزنید و در حالی که بلوتوث گوشی را روشن نگه داشته‌اید با هدفون به موسیقی هم گوش دهید.

 

به هر حال این راهی است که ظاهرا بسیاری از تولیدکننده‌ها ممکن است در سال‌های آینده آن را دنبال کنند. گفته می‌شود با حذف جک ۳٫۵ میلی‌متری می‌توان به طراحی نازک‌تر و بهتر دست یافت، قابلیت‌های ضد آب گوشی را بهبود بخشید و استفاده از USB-C برای این اتصالات، کیفیت صدای دریافتی را هم ارتقا می‌دهد.

کلمات کلیدی :
نظرات بییندگان :

بهترین مشاغل و خدمات شهر خود را ، در سایت نشونه پیدا کنید.

مشاهده سایت نشونه