به نظر می‌رسد که شرکت سامسونگ قصد دارد قابلیتی مانند Force Touch به کار رفته روی آیفون ۶s و آیفون ۷ را روی گوشی گلکسی S8 قرار دهد. شایعات به این موضوع اشاره می‌کنند که این شرکت کره‌ای در حال آزمایش این ویژگی جدید است و قصد دارد روش‌های تازه‌ای را هم به آن اضافه کند. براساس اطلاعاتی که توسط یکی از تامین کننده‌های قطعات گوشی‌های سامسونگ به بیرون درز کرده، این شرکت روی اضافه کردن ویژگی صفحه نمایش حساس به‌فشار به گلکسی S8 کار می‌کند؛ اما گفته شده که شکل بسیار عالی این قابلیت دو سال دیگر در اختی ...

گلکسی S8 اولین گوشی سامسونگ با صفحه نمایش حساس به‌فشار خواهد بود اخبار تکنولوژی,خبرهای تکنولوژی,سامسونگ

به نظر می‌رسد که شرکت سامسونگ قصد دارد قابلیتی مانند Force Touch به کار رفته روی آیفون ۶s و آیفون ۷ را روی گوشی گلکسی S8 قرار دهد. شایعات به این موضوع اشاره می‌کنند که این شرکت کره‌ای در حال آزمایش این ویژگی جدید است و قصد دارد روش‌های تازه‌ای را هم به آن اضافه کند.

 براساس اطلاعاتی که توسط یکی از تامین کننده‌های قطعات گوشی‌های سامسونگ به بیرون درز کرده، این شرکت روی اضافه کردن ویژگی صفحه نمایش حساس به‌فشار به گلکسی S8 کار می‌کند؛ اما گفته شده که شکل بسیار عالی این قابلیت دو سال دیگر در اختیار کاربران قرار می‌گیرد. البته گفته شده که این قابلیت باعث می‌شود که بتوان با گوشی‌های اندرویدی کارهای مختلفی انجام داد.” شرکت گوگل چند وقت پیش قابلیتی با نام App Shortcuts را به سیستم عامل خودش اضافه کرده بود و حالا قابلیت صفحه نمایش حساس به‌فشار می‌تواند این ویژگی را بهتر از قبل کند.

 

 اخبار تکنولوژی,خبرهای تکنولوژی,سامسونگ

احتمال می‌رود که سامسونگ اولین شرکتی باشد که این مدل از صفحه‌های نمایش را روی گوشی‌هایش قرار می‌دهد. این شایعات در زمان عرضه‌ی گلکسی S7 هم شنیده می‌شد؛ اما در آن زمان شاهد چنین ویژگی جدیدی نبودیم. شاید حالا قابلیت صفحه‌ نمایش حساس به‌فشار به مرحله‌ی نهایی رسیده و سامسونگ می‌خواهد آن را به محصولات خودش اضافه کند.

کلمات کلیدی :
نظرات بییندگان :

بهترین مشاغل و خدمات شهر خود را ، در سایت نشونه پیدا کنید.

مشاهده سایت نشونه