می‌دانیم که گوشی‌های جدید نوکیا در سال ۲۰۱۷ راهی بازار می‌شوند و تا این لحظه مشخص شده که این شرکت قصد دارد سه تلفن همراه هوشمند جدید در رده‌های مختلف راهی بازار کند. در حالی که هنوز اطلاعات لو رفته از این محصولات رسما تایید نشده‌اند، شایعات به قیمت این محصولات اشاره می‌کنند. در شایعات جدید گفته شده که ارزان‌ترین گوشی جدید شرکت نوکیا با قیمتی نزدیک به ۶۰۰ هزار تومان راهی بازار خواهد شد. قبلا گفته شده بود که این تلفن همراه هوشمند از دو گیگابایت رم و صفحه نمایشی با کیفیت Full HD بهره می‌برد. ...

قیمت گوشی‌های جدید نوکیا مشخص شدمی‌دانیم که گوشی‌های جدید نوکیا در سال ۲۰۱۷ راهی بازار می‌شوند و تا این لحظه مشخص شده که این شرکت قصد دارد سه تلفن همراه هوشمند جدید در رده‌های مختلف راهی بازار کند. در حالی که هنوز اطلاعات لو رفته از این محصولات رسما تایید نشده‌اند، شایعات به قیمت این محصولات اشاره می‌کنند.

 در شایعات جدید گفته شده که ارزان‌ترین گوشی جدید شرکت نوکیا با قیمتی نزدیک به ۶۰۰ هزار تومان راهی بازار خواهد شد. قبلا گفته شده بود که این تلفن همراه هوشمند از دو گیگابایت رم و صفحه نمایشی با کیفیت Full HD بهره می‌برد. این گوشی دوربین پشت ۱۳ مگاپیکسلی و دوربین جلوی ۸ مگاپیکسلی خواهد داشت. به احتمال زیاد نوکیا برای این گوشی از تراشه‌ی اسنپ‌دراگون ۴۳۰ و ۱۶ گیگابایت حافظه‌ی داخلی استفاده کرده ‌و به گفته شده که با اندروید ۷٫۰ راهی بازار می‌شود.

 

 اخبارتکنولوژی ,خبرهای تکنولوژی, نوکیا

البته به نظر می‌رسد این شرکت گوشی دیگری هم با نام D1C در دست ساخت دارد که به سه گیگابایت رم و صفحه نمایش ۵٫۵ اینچی Full HD مجهز شده که قیمت آن هم به احتمال زیاد نزدیک به ۸۰۰ هزار تومان خواهد بود.

 

گوشی‌های جدید نوکیا در نمایشگاه MWC 2017 معرفی خواهند شد.

 

 اخبار تکنولوژی -  دیجی  کالا

کلمات کلیدی :
نظرات بییندگان :

بهترین مشاغل و خدمات شهر خود را ، در سایت نشونه پیدا کنید.

مشاهده سایت نشونه