سری جدید تلویزیون های سامسونگ معرفی شد (تلویزیون سری EH5560 سامسونگ)

سری جدید تلویزیون های سامسونگ معرفی شد 

تلویریونسامسونگ - در مقایسه با بسیاری از تلویزیون‌های دیگر که از تکنولوژی LED بهره‌می‌برند، از قیمت کمتری برخوردار است.سری جدید تلویزیون های سامسونگ معرفی شد

 

تلویزیون سامسونگ,سامسونگ

 

کمپانی سامسونگ به تازگی از تلویزیون سری EH5560 خود پرده‌برداری کرد.به گفته سامسونگ کاربران به لطف این تلویزیون می‌توانند از کیفیت عالی تصویر با قیمتی مناسب بهره‌مند شوند.

به گزارش ایتنا این سری جدید، در مقایسه با بسیاری از تلویزیون‌های دیگر که از تکنولوژی LED بهره‌می‌برند، از قیمت کمتری برخوردار است.

از نقطه نظر طراحی تلویزیون EH5560 از یک لبۀ بسیار باریک در اطراف صفحۀ اصلی خود برخوردار است که ظاهری بسیار شیک و ساده به دستگاه بخشیده است.

رابط کاربری این دستگاه از سری منوهای قدیمی سامسونگ بهره می‌برد؛ به لطف توضیحات واضحی که در این منو داده شده است شما به راحتی می‌توانید گزینه های مورد نظر خود را پیدا کنید و کنترل تلویزیون خود را در دست گیرید.

در زمینه کیفیت تصویر این تلویزیون با استفاده از تکنولوژی de-judder تصویری روان‌تر را به کاربر ارائه می‌دهد.این تکنولوژی در واقع یک سری فریم اضافی را در میان فریم‌های اصلی جای می‌دهد تا در نهایت تصویر بهتری مشاهده شود.

از نظر Refresh Rate این دستگاه عدد ۱۲۰ هرتز را نمایش می‌دهد و امتیاز Clear Motion آن برابر با ۲۴۰ است که رقمی قابل قبول برای این سری از دستگاه‌ها است.

در کنار تمام این تکنولوژی‌ها صفحه نمایش مات EH5560 مشاهده تصاویر را در نور بالای محیط بسیار راحت می‌کند.

این دستگاه یک پورت USB برای پخش فایل‌های چندرسانه‌ای در اختیار شما قرار می‌دهد که به سادگی می‌توانید فیلم، موسیقی و عکس را مستقیم بر روی تلویزیون پخش کنید.علاوه بر آن، دو پورت HDMI این امکان را به کاربر می‌دهد تا همزمان وسایل مختلفی مانند کامپیوتر و کنسول‌های بازی را به تلوزیون خود متصل نگه دارد.

منبع:ایتنا

 

نظرات بییندگان :

بهترین مشاغل و خدمات شهر خود را ، در سایت نشونه پیدا کنید.

مشاهده سایت نشونه