ایده خلاقانه شارژ تمامی ابزارهای هوشمند با برندهای مختلف خیلی زود تحقق یافته و هم اکنون سریعترین شارژر جهان قادر به انجام این کار است. مبتکران آمریکایی شارژی ساخته اند که می تواند در آن واحد و به طور همزمان 6 وسیله الکترونیکی را شارژ کند.

سریع ترین شارژر جهان


ایده خلاقانه شارژ تمامی ابزارهای هوشمند با برندهای مختلف خیلی زود تحقق یافته و هم اکنون سریعترین شارژر جهان قادر به انجام این کار است. مبتکران آمریکایی شارژی ساخته اند که می تواند در آن واحد و به طور همزمان 6 وسیله الکترونیکی را شارژ کند.

سریع ترین شارژر جهان

یک شرکت آمریکایی به نام Dittrich California Inc. مدعی ساخت سریعترین پایانه شارژ گجت های هوشمند در جهان شده است که می تواند 6 دستگاه مختلف از قبیل تبلت، گوشی هوشمند، آیپاد و... را با برندهای متفاوت شارژ کند .

نام دستگاه  All-Dock گذاشته شده و در 2 مدل با خروجی 4 کابل یو اس بی و 6 کابل یو اس بی در بازار به فروش می رسد. حتی اگر تمامی گجت های هوشمند خود را نیز به این پایانه متصل کنید به لطف باتری 2,400 mA می تواند در کمتر از یک ساعت، یک تلفن هوشمند را تا 80 درصد ظرفیت خود شارژ کند.

از آنجا که همه سیم و لوازم جانبی در زیر این شارژر پنهان می شود، ظاهر آن بسیار مرتب است بویژه زمانی که چندین وسیله الکترونیکی همراه در آن واحد توسط این شارژ ، شارژ می شوند

این دستگاه برای سازگاری با وسایل خاص، پورت های مشخص ندارد اما یک سری شکاف ها در آن طراحی شده است که با هر وسیله الکترونیکی منطبق می شود.

این شارژر در سه اندازه عرضه شده است که کوچک ترین آنها از نظر اندازه  220 در 113 در 61 میلی متر است و چهار درگاه یو اس بی دارد. شارژر سایز متوسط که آن نیز 4 درگاه یو اس بی دارد از نظر طول و عرض به اندازه برادر سایز کوچک خود بوده اما عمق آن 142 میلی متر است. بزرگترین شارژر می تواند به طور همزمان 6 دستگاه را شارژ کند. اندازه آن 315 در 173 در 64 میلی متر است. در تمامی این سه مدل فضای بین شکاف های شارژر 13.5 میلی متر است.

مدل کوچکتر 59 و مدل بزرگتر 89 دلار قیمت دارد و با انواع گوشی آیفون ، سامسونگ ، اچ تی سی و ... سازگار است .

از آنجا که همه سیم و لوازم جانبی در زیر این شارژر پنهان می شود، ظاهر آن بسیار مرتب است بویژه زمانی که چندین وسیله الکترونیکی همراه در آن واحد توسط این شارژ ، شارژ می شوند.

سریع ترین شارژر جهانسریع ترین شارژر جهان

به طور معمول شارژ 6 وسیله به معنای انبوهی از سیم ها و کابل ها در کنار شارژر است اما این شارژر می تواند به مرتب شدن فضا کمک به سزایی بکند.

با توجه به اندازه مناسب این شارژر، کاربر می تواند در زمان شارژ تلفن هوشمند و یا تبلت خود، تصاویر ویدیویی موجود در آن را مشاهده کند.

این شارژر در سه رنگ سیاه، سفید و قهوه‌ای گردویی عرضه شده است.

در حالی که این شارژرها در مقیاس انبوه به بازار عرضه نشده است اما علاقمندان می توانند اندازه کوچک آن را با قیمت 59 دلار، اندازه متوسط 89 دلار و اندازه بزرگ آن را با قیمت 119 دلار پیش سفارش داده و از ماه مه آن ها را دریافت کنند.

 

فرآوری: راضیه کتابچی

بخش دانش و زندگی تبیان


منبع: مهر، نورنیوز

 

مطالب مرتبط:

شارژر به شکلی متفاوت

موبایل‌تان را با چی شارژ می کنید؟

شارژ دستگاه‌های اپل با هدفون

کلمات کلیدی :
نظرات بییندگان :

بهترین مشاغل و خدمات شهر خود را ، در سایت نشونه پیدا کنید.

مشاهده سایت نشونه