یک شرکت آمریکایی طرح جدید اتصال چندمنظوره USB مغناطیسی با قابلیت اتصال سریع و کاهش احتمال آسیب فیزیکی به تجهیزات الکترونیک را معرفی کرد. به گزارش ایسنا و به نقل از نیواطلس، اتصال USB جدید به کاربران اجازه می‌دهد تا همه تجهیزات الکترونیک را بدون نیاز به پورت واسطه به یکدیگر متصل کنند. مهمترین ویژگی اتصال USB مغناطیسی، جلوگیری از آسیب به پورت‌های ورودی و خروجی لپ‌تاپ و تلفن‌همراه در موارد کشیدگی ناخواسته سیم است. تکنولوژی به کار رفته در ساخت USB مغناطیسی بر خلاف ظاهر ساده آن بسیار پیچیده است. ...

ساخت یو.اس.بی پورت مغناطیسی+تصاویر اخبارتکنولوژی ,خبرهای تکنولوژی , یو.اس.بی

یک شرکت آمریکایی طرح جدید اتصال چندمنظوره USB مغناطیسی با قابلیت اتصال سریع و کاهش احتمال آسیب فیزیکی به تجهیزات الکترونیک را معرفی کرد.

 به گزارش ایسنا و به نقل از نیواطلس، اتصال USB جدید به کاربران اجازه می‌دهد تا همه تجهیزات الکترونیک را بدون نیاز به پورت واسطه به یکدیگر متصل کنند.

 

 اخبارتکنولوژی ,خبرهای تکنولوژی , یو.اس.بی

مهمترین ویژگی اتصال USB مغناطیسی، جلوگیری از آسیب به پورت‌های ورودی و خروجی لپ‌تاپ و تلفن‌همراه در موارد کشیدگی ناخواسته سیم است.

 

تکنولوژی به کار رفته در ساخت USB مغناطیسی بر خلاف ظاهر ساده آن بسیار پیچیده است. در واقع دو سطح اتصال پورت کاملا صاف و یکنواخت هستند، اما با نزدیک شدن دو سر پورت سوزن‌های انتقال اطلاعات جذب یکدیگر شده و اتصال برقرار می‌شود.

 

 اخبارتکنولوژی ,خبرهای تکنولوژی , یو.اس.بی

پورت USB تقریبا برای تمام وسایل الکترونیک مثل انواع گوشی‌های هوشمند، هدفون، شارژر و حتی وسایل موسیقی کاربرد دارد.

 

سرعت انتقال اطلاعات در  USBمغناطیسی بسیار زیاد است و همه نیازهای کاربران امروز را تامین می‌کند.

 اخبارتکنولوژی ,خبرهای تکنولوژی , یو.اس.بی

 

 پورت جدید همچنین کیفیت تصویر 5K با حداکثر سرعت 10 گیگابایت در ثانیه را پشتیبانی می‌کند. این پورت همچنین قابلیت شارژ باتری با توان انتقال 100 وات انرژی را دارا است.

 

قیمت پورت USB مغناطیسی تنها 35 دلار است.

کلمات کلیدی :
نظرات بییندگان :

بهترین مشاغل و خدمات شهر خود را ، در سایت نشونه پیدا کنید.

مشاهده سایت نشونه