تبلت ویندوزی Exertis Linx Vision. اولین تبلت گیمینگ مبتنی بر ویندوز 10 با نام Exertis Linx Vision رونمایی شد. اگرچه طی یکی دو روز اخیر تمامی نگاه‌ها به ویژگی‌های جدید ویندوز 10 در کنفرانس بیلد 2016 دوخته شده است، با این حال مایکروسافت از این فرصت استفاده کرده و چند محصول بالا رده که قرار است با بهره‌گیری از این سیستم‌عامل در ماه‌های آینده راهی بازار شوند را به نمایش گذاشته است. در حالی که در بین این محصولات گوشی‌های بالا رده ویندوزی Elite X3 و ایسر Jade Primo نیز دیده می‌شوند که هریک ویژگی‌ه ...

رونمایی از اولین تبلت گیمینگ مبتنی بر ویندوز 10 با نام Exertis Linx Visionتبلت,تبلت Exertis Linx Vision,تبلت گیمینگ

تبلت ویندوزی Exertis Linx Vision

 

اولین تبلت گیمینگ مبتنی بر ویندوز 10 با نام Exertis Linx Vision رونمایی شد
اگرچه طی یکی دو روز اخیر تمامی نگاه‌ها به ویژگی‌های جدید ویندوز 10 در کنفرانس بیلد 2016 دوخته شده است، با این حال مایکروسافت از این فرصت استفاده کرده و چند محصول بالا رده که قرار است با بهره‌گیری از این سیستم‌عامل در ماه‌های آینده راهی بازار شوند را به نمایش گذاشته است.

 

در حالی که در بین این محصولات گوشی‌های بالا رده ویندوزی Elite X3 و  ایسر Jade Primo نیز دیده می‌شوند که هریک ویژگی‌های منحصر به فردی را به ارمغان آورده‌اند، با این حال یک تبلت ویندوزی به نام Exertis Linx Vision توانسته نگاه هر بازدیدکننده‌ای را به سوی خود جلب کند.

 

تبلت Exertis Linx Vision,تبلت,ویژگیهای تبلت گیمینگ

تبلت ویندوزی Exertis Linx Vision دارای نمایشگر 8 اینچی است

 

ویژگی اصلی Exertis Linx Vision برخورداری یکپارچه از دو کنترلر در اطراف آن است که درواقع Exertis Linx Vision را به اولین تبلت گیمینگ مبتنی بر ویندوز 10 کرده است. کنترلرهای ایکس باکس تبعیه شده در Exertis Linx Vision به عنوان یک ابزار جانبی در ویندوز 10 شناخته شده است و این یعنی آنکه می‌توان به راحتی از طریق آن‌ها هر بازی سازگار با آخرین سیستم‌عامل ردموندی ها را اجرا کرد.

 

تبلت,تبلت Exertis Linx Vision,تبلت گیمینگ

تبلت Exertis Linx Vision دارای دوربین اصلی 2 مگا پیکسلی است

 

از جمله مشخصات تبلت Exertis Linx Vision می‌توان به نمایشگر 8 اینچی با کیفیت 720p،  پردازنده اتم اینتل، دو گیگابایت حافظه رم، حافظه ذخیره‌سازی داخلی 32 گیگابایتی و دوربین اصلی 2 مگا پیکسلی اشاره کرد. تبلت Exertis Linx Vision قرار است صرفاً با قیمت 149.99 دلاری راهی بازار کشورهای اروپایی شود و تاکنون اطلاعاتی در رابطه با احتمال عرضه آن در سایر بازارها منتشر نشده است.
منبع : farnet.ir

کلمات کلیدی :
نظرات بییندگان :

بهترین مشاغل و خدمات شهر خود را ، در سایت نشونه پیدا کنید.

مشاهده سایت نشونه