«مینگ-چی کو» (Ming-Chi Kou) از سازمان تحقیقاتی KGI که یکی از تحلیلگران مطرح محصولات اپل در بازار به حساب می‌آید، گفته که دوربین دوتایی گوشی‌های آیفون تا سال ۲۰۱۷ در انحصار مدل پلاس باقی می‌ماند و شاید در سال ۲۰۱۸ هر دو گوشی به دوربین دوتایی مجهز شوند. مینگ-چی کو دلیل این کار اپل را پایین نگه‌داشتن قیمت آیفون معمولی اعلام کرده است. اضافه کردن دوربین دوم باعث می‌شود که قیمت این تلفن همراه هوشمند ۳۰ تا ۴۰ دلار بیشتر شود. او همچنین گفت که به احتمال زیاد اپل سال آینده از سنسور OIS در دوربین Tel ...

دوربین دوتایی آیفون تا سال ۲۰۱۸ در انحصار مدل پلاس استاخبارتکنولوژی,خبرهای تکنولوژی,آیفون

«مینگ-چی کو» (Ming-Chi Kou) از سازمان تحقیقاتی KGI که یکی از تحلیلگران مطرح محصولات اپل در بازار به حساب می‌آید، گفته که دوربین دوتایی گوشی‌های آیفون تا سال ۲۰۱۷ در انحصار مدل پلاس باقی می‌ماند و شاید در سال ۲۰۱۸ هر دو گوشی به دوربین دوتایی مجهز شوند.

مینگ-چی کو دلیل این کار اپل را پایین نگه‌داشتن قیمت آیفون معمولی اعلام کرده است. اضافه کردن دوربین دوم باعث می‌شود که قیمت این تلفن همراه هوشمند ۳۰ تا ۴۰ دلار بیشتر شود. او همچنین گفت که به احتمال زیاد اپل سال آینده از سنسور OIS در دوربین Telephoto مدل پلاس هم استفاده می‌کند. این شرکت امسال از سنسور لرزشگیر روی لنز واید آیفون ۷ پلاس استفاده کرده بود.

سال آینده سالگرد ۱۰ سالگی عرضه‌ی آیفون است و به احتمال زیاد تغییرات زیادی در آیفون ۸ ایجاد خواهد شد. شایعات می‌گویند که فاصله‌ی لبه‌های این گوشی از صفحه نمایش بسیار کم است و این محصول تقریبا بدون لبه ساخته شده و دکمه‌ی خانه‌ی آن هم زیر شیشه‌ی گوشی قرار گرفته است.

 

همچنین این تلفن همراه هوشمند از صفحه نمایش OLED خمیده بهره خواهد کرد. حتی بعید نیست که سنسور تشخیص عنبیه چشم هم روی آن قرار بگیرد.

 

اخبار تکنولوژی - دیجی کالا

 

کلمات کلیدی :
نظرات بییندگان :

بهترین مشاغل و خدمات شهر خود را ، در سایت نشونه پیدا کنید.

مشاهده سایت نشونه