1) بیمه رایگان سه ماهه. برای اولین بار در ایران آیفیکس به همه کسانی که از گوشیهای آیفون استفاده مینمایند بیمه رایگان تعمیرات ارائه میدهد. این بیمه شامل کلیه تعمیراتی میشود که در محل مشتریان قابل انجام باشد. از جمله مهمترین خرابیهایی که به صورت عام برای خیلی از صاحبین گوشیهای هوشمند از جمله آیفون اتفاق می افتد شکستن صفحه گوشی موبایل و یا خرابی باطری میباشد که علت عمده آن استفاده آگاهانه یا نا آگاهانه از کابل های شارژ غیر استاندارد میباشد. آیفیکس با توجه به این موضوع و با توجه به شناخت بازا ...

خدماتی نوین برای گوشی های آیفون در ایرانگوشی آیفون,خدمات گوشی آیفون در ایران

 

1) بیمه رایگان سه ماهه

برای اولین بار در ایران آیفیکس به همه کسانی که از گوشیهای آیفون استفاده مینمایند بیمه رایگان تعمیرات ارائه میدهد. این بیمه شامل کلیه تعمیراتی میشود که در محل مشتریان قابل انجام باشد. از جمله مهمترین خرابیهایی که به صورت عام برای خیلی از صاحبین گوشیهای هوشمند از جمله آیفون اتفاق می افتد شکستن صفحه گوشی موبایل و یا خرابی باطری میباشد که علت عمده آن استفاده آگاهانه یا نا آگاهانه از کابل های شارژ غیر استاندارد میباشد. آیفیکس با توجه به این موضوع و با توجه به شناخت بازار, برای تعمیر این مشکلات با قیمتی مناسب اقدام به واردات قطعات با کیفیت نموده است و با حذف واسطه های متعدد در مورد قطعات و با انجام تعمیرات به صورت حرفه ای توسط کادر فنی و تعمیراتی خود در محل مشتریان توانسته هزینه های سربار را کاهش داده و در نتیجه قیمتهای مناسبی را به مشتریان خود ارائه نماید.


علاوه بر قیمت مناسب با توجه به امکانات و توانایی آیفیکس , روش نوینی برای بیمه ارائه شده است که تا 15 درصد مبلغ تعمیرات را مراجعین میتوانند با عضویت در وبسایت بیمه نمایند و به مدت 3 ماه از تاریخ عضویت در صورت خرابی گوشی از مبلغ نهایی هزینه تعمیر 15 درصد آنرا پرداخت ننمایند.


اگر شما هم گوشی موبایل آیفون دارید میتوانید با عضویت در سامانه ثبت نام از بیمه تعمیر موبایل که ارزش آن 25000 تومان است به مدت محدود به رایگان بهره مند شوید.


نکته: تعمیر موبایل فعلا فقط در شهر تهران امکان پذیر است و به زودی در سراسر ایران این روش پیاده سازی خواهد شد.

 

گوشی آیفون,خدمات گوشی آیفون در ایران

 
2) تعمیر موبایل در محل
اگر گوشی موبایل شما آسیب دیده باشد, فارغ از آنکه در سایت عضو شده باشید و یا خیر آیفیکس تعمیر را در محل شما انجام میدهد. برای اینکار فقط کافی است وارد سایت آیفیکس به آدرس http://iPhix.ir شوید و فرم مربوطه را از قسمت سفارش تعمیر تکمیل نمایید. بعد از تکمیل فرم کارشناسان ما با شما تماس میگیرند و قیمت نهایی هزینه تعمیر موبایل شما را اعلام مینمایند. در صورت پذیرش این قیمت توسط شما تعمیرکاران متخصص ما به محل مورد نیاز شما (منزل, محل کار, لابی ساختمان و یا ...) می آیند و تعمیر را پیش چشم شما انجام میدهند. در این روش چند فایده عمده وجود دارد:


• اطلاعات شخصی شما سرقت نمیشود و یا هیچ شخص دیگری به آن در طول تعمیر دسترسی پیدا نمیکند.
• قطعات استفاده شده در طول تعمیرات را میبینید و از کیفیت قطعه مطلع میشوید و میدانید از قطعات دست دوم در تعمیر موبایل شما استفاده نشده است.
• پس از تعمیر گوشی موبایل شما کلیه عملکردها چک میشود و شما شاهد چک شدن این قطعات خواهید بود.


3) ضمانت قطعات
کلیه قطعات آیفیکس دارای 3 ماه گارانتی تعویض میباشد و در صورتی که قطعه از کار بیافتد و یا عملکرد مناسبی نداشته باشد در طول 3 ماه از تاریخ تعمیر میتوانید به رایگان درخواست تعمیر مجدد بدهید.

 

گوشی آیفون,خدمات گوشی آیفون در ایران

 
اطلاعات تماس آیفیکس:
وبسایت: http://iphix.ir
تلفن: 28426600-021
فکس: 28426601-021
ایمیل: info@iPhix.ir
در صورتی که شما نیز از سایر شهرها مایل به همکاری با آیفیکس هستید با ما در قسمت همکاری با آیفیکس در ارتباط باشید.

کلمات کلیدی :
نظرات بییندگان :

بهترین مشاغل و خدمات شهر خود را ، در سایت نشونه پیدا کنید.

مشاهده سایت نشونه