از مدتهای پیش سایت های ایرانی بصورت پولی ابزارهایی را برای دانلود ارائه می دادند که در این آموزش با ابزار و سایت های کاملا رایگان شما می توانید از سایت گوگل پلی دانلود داشته باشید که برای مشاهده آموزش می توانید ادامه همین مطلب را مشاهده نمایید.


به گزارش سرویس کشکول جام نیوز، مجموعه گوگل برای گوشی های هوشمند اندروید سرویس Play که قبلا Play Store نام داشت را بنا نهاده تا در آن نرم افزار، بازی و حتی فیلم و کتاب برای این گوشی ها به رایگان یا بصورت پولی ارائه کند.

 

ولی در این بین کشورهایی مانند ایران در تحریم بوده و به این موارد دسترسی ندارند که اصل این آموزش برای میسر کردن دانلود برای این موارد می باشد.

 

فعلا در ایران بدون ابزار خاص می توان به گوگل پلی دسترسی داشت ولی در صورت دانلود خطای ۴۰۳ می دهد که در این آموزش طریقهدانلود از این سایت برای گوشی های اندروید و پی سی توضیح داده خواهد شد.

 

البته از مدتهای پیش سایت های ایران�� بصورت پولی ابزارهایی را برای دانلود ارائه می دادند که در این آموزش با ابزار و سایت های کاملا رایگان شما می توانید از سایت گوگل پلی دانلود داشته باشید که برای مشاهده آموزش می توانید ادامه همین مطلب را مشاهده نمایید.

 

ترفند طلایی و رایگان برای دانلود از گوگل پلی (google play) - تصویر 1

 

برای مثال میخواید issuu رو از گوگل پلی دانلود کنید.

https://play.google.com/store/apps/details?id=com.issuu.android.app&hl=en

برای دانلود فقط کافیه به جای

/https://play.google.com/

این متن رو بنویسید

http://apk-dl.com/

که لینک قابل دانلود و درستش میشه لینک زیر

apk-dl.com/store/apps/details?id=com.issuu.android.app&hl=en

 

صبحانه

206

 

نظرات بییندگان :

بهترین مشاغل و خدمات شهر خود را ، در سایت نشونه پیدا کنید.

مشاهده سایت نشونه