لامپ هوشمند فیلیپس با لامپ هوشمند فیلیپس می توانید از رسیدن ایمیل جدید و گل زدن تیم فوتبال آگاه شوید لامپ ه��شمند فیلیپس با لامپ هوشمند فیلیپس می توانید از رسیدن ایمیل جدید و گل زدن تیم فوتبال آگاه شوید ...

با لامپ هوشمند فیلیپس می توانید از رسیدن ایمیل جدید و گل زدن تیم فوتبال آگاه شوید

فناوری اطلاعات > سخت افزار - سری جدید لامپ های هوشمند فیلیپس دارای ریموت کنترل (hue lux with bulb) و سوئیچ وایرلس (hue tab) شده و حالا می توانید بفهمید ایمیل جدید وارد باکس نامه هایتان شده و یا از گل زدن تیم محبوب فوتبال تان آگاه شوید.

 

 

 

به منظور کنترل آسان و تقاضا برای لامپ بدون سیم هوشمند، کمپانی فیلیپس تمرکز خود را روی ساخت لامپهای هوشمند کم مصرف با سیستم وایرلس و بی سیم نموده است و کاربر ضمن تغییر رنگ دلخواه خود، با استفاده ازریموت کنترل می تواند لامپ نمام هوشمندی را در اختیار داشته باشد.

مدل موسوم به hue lux با یک استیشن متصل به روتر کار کرده و تا 50 لامپ را می شد به یکدیگر وصل کرده و مدیریت روشنایی را در یک ساختمان انجام داد. با اپلیکیشنی که روی آی او اس اپل و اندروید نصب می شود، می توان مدیریت روشنایی را با استفاده از تلفن همراه یا تبلت بر عهده گرفت.

حتی مدیریت زون بندی روشنایی در یک محیط از طریق نرم افزاری قابل انجام است اما در مدل جدید شما می توانید از طریق لامپ خانه بفهمید ایمیل جدید برایتان رسیده و یا تیم مورد علاقه تان به حریف گل زده است.

برای مدل جدید یک سوئیچ دیواری نیز تعبیه شده که انرژی خود را با جای باطری از انرژی انگشتان دست کاربر می گیرد.

سوئیچ را می توان روی دیوار نصب کرد و یا آن را روی میز قرار داد تا کسانی که موبایل در دسترس شان نیست از این طریق هدایت لامپ هوشمند را در دست بگیرند.

قیمت لامپ hue lux 99 دلار تعیین شده و تابستان در امریکا عرضه می شود. پکیج اروپایی با دو لامپ نیز 89 یورو توزیع می شود. سوئیچ  Hue tab نیز 39 دلار(29 یورو) تعیین شده است.

منبع: اسلش گی یر

5656 

 

نظرات بییندگان :

بهترین مشاغل و خدمات شهر خود را ، در سایت نشونه پیدا کنید.

مشاهده سایت نشونه