فناوری اطلاعات > سخت افزار - کمپانی اپل اختراعی را به ثبت رسانده است که می‌تواند نسل جدیدی از روزنامه و نشریات دیجیتالی را وارد بازار رسانه‌های قرن 21 کند.

با این اختراع اپل، آینده روزنامه و نشریات دیجیتال متحول خواهد شد - تصویر 1

با این اختراع اپل، آینده روزنامه و نشریات دیجیتال متحول خواهد شد

فناوری اطلاعات > سخت افزار - کمپانی اپل اختراعی را به ثبت رسانده است که می‌تواند نسل جدیدی از روزنامه و نشریات دیجیتالی را وارد بازار رسانه‌های قرن 21 کند.

 

اداره ثبت اختراعات امریکا 31 اختراع جدید اپل را منتشر کرده که یکی از آن‌ها مطابق اشکالی که در زیر م��اهده می‌کنید مربوط به «نمایشگرهای دوسویه دیجیتال انعطاف‌پذیر» است که از طریق MMS اطلاعات روی آن منتقل‌شده و قابل‌مشاهده است.

بر این اساس اسناد چندرسانه‌ای و هر نوع محتوای دیجیتالی روی موبایل و ... در فرمت MMS/ multimedia messaging service، از طریق شبکه بی‌سیم روی ابزار جدید منتقل می‌شود.

ارتباطات بی‌سیم باعث شده تا دسترسی آسان به رسانه‌های جمعی و اطلاعات چندرسانه‌ای از طریق تلفن همراه،تبلت و سایر ابزارهای مشابه فعال شود اما محتوای مناسب و نمایش آن برای کاربر در بخش مجلات و نشریات آنلاین روی نمایشگر محبوب، از آرزوهای سازندگان این نوع ابزار و کاربران رسانه‌ای بوده است که این اختراع می‌تواند پاسخ گوی چنین نیازی باشد.

به همین منظور ترکیب نرم‌افزاری و سخت‌افزاری مناسب در این راه برای پاسخ به چنین نیاز سنگینی باید تعریف‌شده و آنچه سیستم نمایشگر تبلیغاتی اپل در این اختراع نامیده شده، چنین کاری را انجام خواهد داد.

نمایشگری که ساخته می‌شود به سرور اپل وصل شده و محتوای دیجیتال را منتقل می‌کند.

با این اختراع اپل، آینده روزنامه و نشریات دیجیتال متحول خواهد شد - تصویر 2

 

با این اختراع اپل، آینده روزنامه و نشریات دیجیتال متحول خواهد شد - تصویر 3

 

 

 

با این اختراع اپل، آینده روزنامه و نشریات دیجیتال متحول خواهد شد - تصویر 4

 

منبع: اپل پتنت

56503

 

کلمات کلیدی :
نظرات بییندگان :

بهترین مشاغل و خدمات شهر خود را ، در سایت نشونه پیدا کنید.

مشاهده سایت نشونه