فناوری اطلاعات > سخت افزار - کمپانی اپل اختراعی را به ثبت رسانده است که می‌تواند نسل جدیدی از روزنامه و نشریات دیجیتالی را وارد بازار رسانه‌های قرن 21 کند.

با این اختراع اپل، آینده روزنامه و نشریات دیجیتال متحول خواهد شد - تصویر 1

با این اختراع اپل، آینده روزنامه و نشریات دیجیتال متحول خواهد شد

فناوری اطلاعات > سخت افزار - کمپانی اپل اختراعی را به ثبت رسانده است که می‌تواند نسل جدیدی از روزنامه و نشریات دیجیتالی را وارد بازار رسانه‌های قرن 21 کند.

 

اداره ثبت اختراعات امریکا 31 اختراع جدید اپل را منتشر کرده که یکی از آن‌ها مطابق اشکالی که در زیر مشاهده می‌کنید مربوط به «نمایشگرهای دوسویه دیجیتال انعطاف‌پذیر» است که از طریق MMS اطلاعات روی آن منتقل‌شده و قابل‌مشاهده است.

بر این اساس اسناد چندرسانه‌ای و هر نوع محتوای دیجیتالی روی موبایل و ... در فرمت MMS/ multimedia messaging service، از طریق شبکه بی‌سیم روی ابزار جدید منتقل می‌شود.

ارتباطات بی‌سیم باعث شده تا دسترسی آسان به رسانه‌های جمعی و اطلاعات چندرسانه‌ای از طریق تلفن همراه،تبلت و سایر ابزارهای مشابه فعال شود اما محتوای مناسب و نمایش آن برای کاربر در بخش مجلات و نشریات آنلاین روی نمایشگر محبوب، از آرزوهای سازندگان این نوع ابزار و کاربران رسانه‌ای بوده است که این اختراع می‌تواند پاسخ گوی چنین نیازی باشد.

به همین منظور ترکیب نرم‌افزاری و سخت‌افزاری مناسب در این راه برای پاسخ به چنین نیاز سنگینی باید تعریف‌شده و آنچه سیستم نمایشگر تبلیغاتی اپل در این اختراع نامیده شده، چنین کاری را انجام خواهد داد.

نمایشگری که ساخته می‌شود به سرور اپل وصل شده و محتوای دیجیتال را منتقل می‌کند.

با این اختراع اپل، آینده روزنامه و نشریات دیجیتال متحول خواهد شد - تصویر 2

 

با این اختراع اپل، آینده روزنامه و نشریات دیجیتال متحول خواهد شد - تصویر 3

 

 

 

با این اختراع اپل، آینده روزنامه و نشریات دیجیتال متحول خواهد شد - تصویر 4

 

منبع: اپل پتنت

56503

 

کلمات کلیدی :
نظرات بییندگان :

بهترین مشاغل و خدمات شهر خود را ، در سایت نشونه پیدا کنید.

مشاهده سایت نشونه