در طول هفته گذشته کاربرهای مختلفی گزارش کردند که بروزرسانی اندروید ۷٫۰ نوقا را روی گوشی‌های اکسپریا X دریافت کرده‌اند. شرکت سونی هم تایید کرده که هر دو گوشی اکسپریا X Performance و اکسپریا XZ شروع به دریافت این بروزرسانی کرده‌اند. چند ماهی می‌شود که گوگل اندروید ۷٫۰ نوقا را برای گوشی‌های نکسوس خود منتشر کرده و آن را برای گوشی‌های پیکسل هم عرضه کرده است. در عین‌ حال شرکت‌هایی که برای ساخت گوشی با گوگل همکاری کرده‌اند هم ارائه بروزرسانی اندروید نوقا را آغاز کرده‌اند. ال‌جی این فرایند را در م ...

اندروید ۷٫۰ نوقا به گوشی‌های سونی رسیددر طول هفته گذشته کاربرهای مختلفی گزارش کردند که بروزرسانی اندروید ۷٫۰ نوقا را روی گوشی‌های اکسپریا X دریافت کرده‌اند. شرکت سونی هم تایید کرده که هر دو گوشی اکسپریا X Performance و اکسپریا XZ شروع به دریافت این بروزرسانی کرده‌اند.

 اخبارتکنولوژی ,خبرهای تکنولوژی , نوکیا

چند ماهی می‌شود  که گوگل اندروید ۷٫۰ نوقا را برای گوشی‌های نکسوس خود منتشر کرده و آن را برای گوشی‌های پیکسل هم عرضه کرده است. در عین‌ حال شرکت‌هایی که برای ساخت گوشی با گوگل همکاری کرده‌اند هم ارائه ب��وزرسانی اندروید نوقا را آغاز کرده‌اند.

 

ال‌جی این فرایند را در ماه میلادی گذشته آغاز کرد و HTC و موتورولا هم بروزرسانی اندروید جدید را در مناطقی آغاز کرده‌اند. حال خبر رسیده که سونی هم به این گروه پیوسته و اندروید جدید را برای آخرین پرچم‌دارهایش آماده کرده است. برخی حدس می‌زنند که در پایان ماه میلادی جاری سامسونگ هم ارائه بروزرسانی اندروید جدید را آغاز کند.

 

بد نیست بدانید که سونی قول داده اندروید ۷٫۰ نوقا را برای دستگاه‌های زیر ارائه کند:

 

- Xperia X

- Xperia XA

- Sony Xperia XA Ultra

- Xperia X Compact

- Sony Xperia Z5

- Z5 Compact

- Z5 Premium

- Xperia Z4 tablet

- +Xperia Z3

 اخبار  تکنولوژی  -  دیجی کالا

کلمات کلیدی :
نظرات بییندگان :

بهترین مشاغل و خدمات شهر خود را ، در سایت نشونه پیدا کنید.

مشاهده سایت نشونه