اتاق اختراع دیزنی می‌تواند وسایل الکترونیکی را با استفاده از هوا شارژ کند. به گزارش باشگاه خبرنگاران جوان، درست است که شرکت دیزنی به خاطر ساخت فیلم‌ها و انیمیشن‌های مخصوص کودکان معروف است اما این شرکت بزرگ در تلاش است تا دستی هم در تکنولوژی شارژ بی‌سیم هم داشته باشد. دیزنی مشغول کار روی اتاقی است که قادر است بدون استفاده از حتی یک سیم و به کمک تکنولوژی شبیه وای فای، به وسایل همراه شما مانند تبلت‌ها و تلفن‌های همراه شارژ برساند. گفتنی است؛ تا به حال محققان با موفقیت این روش را با شارژ کردن 10 ...

اتاقی که گجت‌های شما را با هوا شارژ می‌کند/تصاویراتاق اختراع دیزنی می‌تواند وسایل الکترونیکی را با استفاده از هوا شارژ کند.

به گزارش باشگاه خبرنگاران جوان، درست است که شرکت دیزنی به خاطر ساخت فیلم‌ها و انیمیشن‌های مخصوص کودکان معروف است اما این شرکت بزرگ در تلاش است تا دستی هم در تکنولوژی شارژ بی‌سیم هم داشته باشد.

 

اخبار,اخبار تکنولوژی,اتاقی که گجت‌های شما را با هوا شارژ می‌کند

 

دیزنی مشغول کار روی اتاقی است که قادر است بدون استفاده از حتی یک سیم و به کمک تکنولوژی شبیه وای فای، به وسایل همراه شما مانند تبلت‌ها و تلفن‌های همراه شارژ برساند.

 

گفتنی است؛ تا به حال محققان با موفقیت این روش را با شارژ کردن 10 باطری در داخل اتاقی به ابعاد 5 در 5 آزمایش کرده‌اند و ادعا کرده‌اند که این تکنولوژی می‌تواند تا 320 دستگاه را به طور همزمان شارژ کند.

 

اخبار,اخبار تکنولوژی,اتاقی که گجت‌های شما را با هوا شارژ می‌کند

 

این تکنولوژی به نام QSCR یا تشدید شبه حفره‌ای ساکن از میدان‌های مغناطیسی استفاده می‌کند تا انرژی را به دستگاه‌های همراه منتقل کند و در آزمایشگاه تحقیقات دیزنی در پیتزبرگ پنسیلوانیا در آمریکا در حال پیشرفت است.

 

کلمات کلیدی :
نظرات بییندگان :

بهترین مشاغل و خدمات شهر خود را ، در سایت نشونه پیدا کنید.

مشاهده سایت نشونه