zik 2 قدرتمند ترین هدفون بی سیم برای موبایل و تبلت zik 2 قدرتمند ترین هدفون بی سیم برای موبایل و تبلت zik 2 قدرتمند ترین هدفون بی ...

آیا «پاروت زیک» همچنان بهترین هدفون بی‌سیم جهان است؟

فناوری اطلاعات > سخت افزار - دو سالی است از عرضه هدفون ساخت فرانسه بنام Parrot Zik می‌گذرد و شاید بتوان گفت همچنان شماره یک جهان در هدفون بی سیم مخصوص موبایل باشد.

زیک دو را با 399 دلار می‌تواند خرید و به گفته کارشناسان کاهش نویز(تا 25db)، کنترل صدا با جسچر(gesture-based control) و کیفیت بسیار بالای صدا این هدفون بی‌سیم را منحصربه‌فرد کرده و هرچند سیستم لمسی مانند قبل نبوده (در زیک 2) و شارژ هدفون 2.5 ساعت طول کشیده و برای تماس از طریق زیک چندان مناسب نیست (به عنوان معایب زیک)؛ ولی همچنان قدرتمندترین هدفون بی‌سیم بازار است.

گفته می‌شود زیک دو 270 گرم وزن داشته (قبلی 327 گرم) و با لبه‌های آلومینیومی و رنج فرکانسی 20 هرتز الی 22 کیلوهرتز باطری 830 میلی امپری در خود جای داده و ضمن داشتن روشنایی آل ای دی به عنوان نمایشگر، میکرو یو اس بی را پشتیبانی می‌کند. کابل 1.3 متری نیز برای آن تعریف‌شده تا کاربر در صورت لزوم به صورت کابلی از آن استفاده کند.

وقتی زیک را خاموش می‌کنید، آهنگ در حال پخش به صورت خودکار متوقف می‌شود.

زیک دو با اندروید و آی او اس اپل بعد از نصب کردن اپلیکیشن مخصوص کار می‌کند و بلافاصله بعد از اتصال میزان عمر باقیمانده باطری را گوشزد می‌کند و این در حالی است که کاربر به صورت دائم می‌تواند تا هفت و نیم ساعت بدون وقفه با آن آهنگ گوش کند.(نسخه ویندوز فون ندارد و موبایل و تبلت ویندوزی با آن کار نمی‌کند)

منبع: انگجت

5656

 

 

نظرات بییندگان :

بهترین مشاغل و خدمات شهر خود را ، در سایت نشونه پیدا کنید.

مشاهده سایت نشونه